Asociace Pokrývek Hlavy “The headwear association”

Už jste někdy slyšeli o Asociaci pokrývek hlavy (The headwear association)?

Je to asociace s obrovskou láskou k pokrývkám hlavy, působící 106let. Toto sdružení je nejstarší v módním průmyslu.
Jaké je jejich poslání?
Podpořit módní průmysl pokrývek hlavy po celém světě a podporovat dobrou vůli a přátelství mezi lidmi působícími v oblasti pokrývek hlavy.
Původně bylo sdružení známé jako Asociace obchodníku pokrývek hlavy (Traveling Hat Salesmen´s Association). Organizace byla založena 30.ledna 1908, v hotelu Waldorf Astoria v New Yourku 34 obchodníky s pokrývkami hlav. Charta byla iniciována k prohlášení že sdružení je založeno k tomu aby povzbudilo ducha prodejců pokrývek hlavy. Pro lepší prezentaci a vyhovění potřebám všech členů se organizace v roce 2003 přejmenovala na již zmiňovanou podobu “The headwear association”.
S pomocí specializovaných sponzorů a firmy zabývající se vzájemnými vztahy se stala tato organizace sdružením různých módních editorů, stylistů, šatních supervisorů a hlavně zdrojem pro tvůrce kteří hledají do svých aktuálních projektů pokrývky hlavy nebo nějaký vlasový doplněk. Katalog sponzorů (“Platinum sponsors”) je k nalezení na jejich stránkách. Jejich členové jsou více než ochotni stylistům a editorům pomoci v hledání přesně toho co potřebují pro přehlídky, TV show apod.
Každý rok tato organizace při slavnostní večeři Asociace pokrývek hlavy vyhlašuje výsledky soutěže  v nošení klobouků. Jde o soutěž ve které se posuzují lidé z oblasti showbussinesu, která z nich nejvíce přispěla do módního průmyslu v oblasti pokrývek hlavy tím že je ten rok nosila.Tento rok se večeře konala v Central Parku, v New Yorku, 14.dubna a nominovaní byli John Wayne, Usher, Justin Timberlake, Kate Hudson, Christina Aguilera, and Hedy Lamarr.
Tato organizace věří ve velké oživení v oblasti pokrývek hlavy, doufají že nošení klobouků nikdy nezemře stejně tak jako my:)Je to krásný doplněk a my Vám ukážeme že není vůbec tak složité se k tomu vkusně obléct.Pokud by se někdo z Vás chtěl stát členem jejich organizace je to klidně možné, jedná se o celosvětovou organizaci.
Doufám že se Vám článek líbil, příště Vám napíšu něco o těch kteří tuto soutěž vyhráli:)